Yabancı Dilde Web Sitesi

Gün geçtikçe ülkeler birbirlerine daha da yaklaşıyor ve ticaretleri artıyor. Biz de elimizde bulunan potansiyelimizi neden daha fazla alanda duyurmayalım. Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça ve Çince bir web siteniz olsa buna iyi bir SEO yapılsa ve Sosyal medya ile desteklense potansiyelinizin ne kadar artacağını siz hesaplayın.

Sıkça Karşılaştığımız Sorular

Üniversite yıllarımızda hedeflerimiz bir ajans kurmak ve raklamcılık üzerine çalışmak değildi. Bende gelecek gördüğüm İzmir Ekonomi Üniversitesi – Dış Ticaret ve Pazarlama Teknikleri bölümünden mezun oldum. İhracat üzerinde çalışmalar yaptım ve e-ticaret alanında geliştim. Çalışmış olduğum firmalar ve en sonuncusu Ege İhracatci Birlikleri Başkanlığı gibi kurumlardan öğrenmiş olduğum bilgiler dahilinde müşterilerimize bu danışmanlık hizmetini sağlıyorum…

Yurtdışı Pazarlama Tecrübeniz Nedir?

Ajans ve Organizasyon işlerine başlamadan öncesinde izmir merkezde büyük firmaların dış ticaret departmanlarında ve Ege İhracatcı Birlikleri gibi kurumlarda çalıştım. İhracat ve tanıtımı alanında birçok kişiye danışmanlık yapmaktayız.

Bu iş aslında bir projedir ve bu projenin mimarı biziz kendi firmamızda dahil olmak üzere birçok firmada denedik ve başarı sağladıktan sonra bu alanda profesyonel hizmet sağlamaya başladık…

Firmanızın sanal kimliğinin oluşturulması ile başlayan süreç, fuar katılımlarına, dış firmalara tanıtımlara, bağlantıların oluşturulmasına ve lojistiğine kadar devam etmektedir. Gerektiğinde tercüman ve yabancı misafirlerin davet edilmesine kadar her alanda destek sağlıyoruz.

Firma satışlarının artması ve yüklü siparişlerinizin olması ön görülmektedir. Satış yaptığınız pazarlar büyüyecek ve toplu kazanç elde edilecektir. En büyük etkisi ile bir dünya markası olma yönünde adımlar atmış olacaksınız.

Başlangıç aşaması firmanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Karşılıklı görüşmelerimiz neticesinde sizlere sunacağımız stratejileri birlikte kararlaştırabiliriz. Bu hizmet tamamen firmaya özgü yapılmaktadır.