Bölgesel Pazarlama

Belirli bir lokasyonda yeni açılan yada satış arttırıcı faaliyetlere ihtiyacı bulunan firmalar destek sağlıyoruz.

İzmir Ajans

Bölgesel Pazarlama Hizmetleri

Belirli bir alanda belirlenmiş potansiyele belirli bir ürünü, hizmeti yada düşünceyi duyurmak için yapılan aktivitelerin bütünüdür. 

Yeni açılan bir işletme yada bölgede etkin olmak isteyen bir kurum olabilirsiniz yapmış olduğumuz etkinliklerle marka bilinirliğini arttırma ve satışların çoğaltılmasında sizlere destek sağlayabiliriz.

 

Bölgesel Pazarlama

Türkiye’nin En Büyük Vestel Bayi Açılış Organizasyonu – Bodrum

Bodrum bölgesinde tüm Vestel bayilerinin sahibi Mustafa Çoban bey ile bir haftalık tanıtım faaliyetleri planlamamız için anlaşma sağladık. Yaklaşık 25 personel 7 gün boyunca bodrum ve çevre ilçelerinde tanıtımlar yaptı ve açılış günü açılış organizasyonunu gerrçekleştirdik.

Bölgesel Pazarlama

Kipa Yıl Dönümü Aktiviteleri

Kipa mağazalarının hiper subelerinin bulunduğu tüm noktalarda (62 noktada) bir ay boyunca haftosunu mağaza etkinlikleri, Televizyon canlı yayınları, çatkapı ev ziyaretleri, şehir merkezlerinde bandolu sokak kortejleri gerçekleştirdik. 

Bu aktivitelerimiz o kadar ses getirdi ki üst üste 3 yıl boyunca gerçekleştirdik.

İzmir Ajans

Kipa Yıl Dönünü Etkinlikleri

Aynı anda 85 farklı noktada eş zamanlı organizasyonlar gerçekleştirdik. Yıl dönümüne özel promosyonları dikkat çekici ve akılda kalıcı bir şekilde duyurduk. 28 gün süren bu organizasyon kapsamında aşağıda bulanan sayıları yakaladık…