Sanal Kimlik Oluşturma

Yeni kurulmuş, küçük yada orta büyüklükte bir firmanın internet varlığının sıfırdan oluşmasını sağlama hizmetimizdir. Tamamen kullanışlı, müşteri güvenini kazanmaya odaklı ve iş verenin de ileride iyi ki bunu yapmışım diye nitelendireceği bir hizmet.  Ofisinizde kullandığınız telefon numarasına, özel cep telefonu hatlarına, whatsapp mesajlarına, mail kurulumuna, toplu mail çalışmalarına, sosyal medya yönetimine, tanıtım filmlerine, katalog oluşumuna, web sitesine kadar birçok alanda destek sağlıyoruz.

Sanal kimlik oluşumu her firmanın yapması gereken ve gün geçtikçe önem kazanan bir hizmettir. Özellikle yani kurulan yada internette var olmak isteyen firmaların önem vermesi gereklidir.

Uğur Candan

Bize Ulaşın

Sanal Kimlik Oluşumu

Sanal kimlik sadece gerçek kişilere özgü değildir. Tüzel kişiler de bilinçli bir sanal kimlik oluşturma yolundadırlar. Misal olarak kar amacı güden firmaların facebookta bir hesap, bir sayfa oluşturması sanal kimlik oluşturmaya başlamasıdır. Paylaşımları insanların ürünlere bakış açılarını etkileyecektir. Ancak bu etkileşim profesyonel birinin sanal kimlik süzgecinden geçmesiyle olur. Devamlı desteklenmesi gereklidir.